Kancelárie Kuchyne Domáce spotrebiče Vstavané skrine

O nás

Spoločnosť zahájila svoju činnosť v roku 2001. Zámerom spoločnosti je výroba atypických a exkluzívnych prvkov na mieru do interiérov rozmanitého charakteru s dôrazom na drevovýrobu. Spoločnosť na trhu ponuka svojim zákazníkom komplexné služby , ktoré sú nevyhnutné na vytvorenie čo najdokonalejšieho riešenia interiéru. Obsahom týchto služieb je samozrejme vytvorenie vizualizácie resp. technického výkresu daného riešenia. Zákazníkove pripomienky sme schopní okamžite zapracovávať do hľadaného riešenia.

Nosným programom spoločnosti je výroba atypického nábytku a interiérových prvkov:
obývacie izby, kuchyne, predsiene, haly, spálne, komódy, posuvné dvere, kancelárie, predajne, kultúrne strediská, hotely, reštaurácie, bary....

Vysokú kvalitu spracovania materiálu zaručuje vybavenie prevádzky špičkovým náradím a strojným zariadením od profesionálnych výrobcov a remeselná zručnosť zamestnancov. Nábytkové kovanie a rôzne iné systémy, ktoré patria do mechanickej výbavy vyrábaného sortimentu, firma zabezpečuje u renomovaných firiem s dlhoročnou tradíciou vo svojom odbore. Spoločnosť od roku 2008 ponúka svojím zákazníkom predaj domácich spotrebičov renomovaných značiek. V rámci dodávky kuchynských liniek samozrejme zabezpečujeme aj ich montáž a servis.Vyrobíme pre Vás nábytok na mieru!

  • S talianským dizajnom
  • S nemeckou kvalitou
  • Za východoslovenské ceny
Ponúkame profesionálne výrobky renomovaných značiek